Rocket Cars

iOS için Araba Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Illusion Labs
Heyecanlı sürükleyici ve heyecanlı yapısı ile sizi kendine bağımlı yapacak olan bu son derece eğlenceli Rocket Cars oyununu iOS işletim sistemini kullanan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek inanılmaz eğlenceli zaman geçirmenin tadını çıkarabilirs

Heyecanlı sürükleyici ve heyecanlı yapısı ile sizi kendine bağımlı yapacak olan bu son derece eğlenceli Rocket Cars oyununu iOS işletim sistemini kullanan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek inanılmaz eğlenceli zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Eğlenceli şekilde değerlendirmek istediğiniz boş zamanlarınızda bu isteğinizi karşılayacak olan Rocket Cars oyunu, son derece kolay bir şekilde kontrol edilebilen kullanışlı menüsü ile siz oyun severlerin oyunun keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Oyundaki amacınız aracınızı en iyi şekilde kontrol etmek, gaza sonuna kadar basarak en hızlı olmak ve rakiplerinize depar atarak bitiş çizgisine ilk varan yarışçı olarak birinci olmak olacak. Oyun sizlere arabaların yanı sıra otobüs, kamyon, dört çeker jeep gibi beş farklı kategori altında toplanmış olan araçları kullanabilme imkanı sağlıyor. Bu araçları yarışlarda birinci olarak kazandığınız altınlar ile satın alabileceksiniz. Araba yarışı yapmanın tadını doyasıya çıkarmanızı sağlayan Rocket Cars oyununu iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Rocket Cars indir